+420 727 810 655 | info@bonnydesign.cz
Od 30.3. do 7. 4. 2023 bude probíhat velikonoční focení v Rychnově nad Kněžnou (Staré nám. 67) a ve Vamberku (Základní škola, přízemí).
On-line rezervaci focení provedete zde.
Přeji všem krásný Silvestr a v novém roce především pevné zdraví a spokojenost. :-)
Probíhá vánoční focení, zaregistrujte se on-line zde www.bonnydesign.cz/uvod/vanocni-foceni-2022 .
I letos se bude konat vánoční focení. Termíny vánočního focení budou upřesněny. V případě, že již nyní máte zájem o vánoční focení, předběžně se objednávejte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Spuštěny nové webové stránky pro kurzy sebeobrany - Krav Maga Real Dobruška. www.kravmagareal.cz
25.6.2022 probíhá bezplatné focení na akci Vampark Fest 2022. Přijďte se vyfotit :-)
Bezplatné focení probíhá od 15h do 16h.
Přijďte se vyfotit s VÁNOČNÍ TÉMATIKOU. On-line rezervaci provedete zde
Termíny vánočního focení budou upřesněny v následujících 2 týdnech. V případě, že již nyní máte zájem o vánoční focení, předběžně se objednávejte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Volné termíny pro focení svateb v roce 2022:
V roce 2022 volné termíny od července - prosince.

V tomto roce je možné pouze krátké focení svateb - příjezd na obřad, obřad, gratulace, focení skupinek s novomanžely a novomanželské focení. (nejdéle do 14hodin)

Pro rezervace a cenovou kalkulaci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijímám rezervace pro rok 2023 - bez časového omezení.
Od 1.7. 2021 probíhá prázdninové focení v přírodě okolo Rychnova nad Kněžnou. Foto od 70 Kč/ks
Fotky z akce VamparkFestu 2021 byly nahrány na web bonnydesign.cz, vamparkfest.cz a Facebook. V případě zájmu o tisk nějaké fotografie mě prosím kontaktujte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Děkuji všem za příjemné focení na Vamparkfestu, aktuálně fotografie zpracovávám a připravuji pro nahrávání.
Ač to nevypadalo, přeci jen se uvolní služby a bude možné Vánoční focení. Sledujte stránku na facebooku, kde se dozvíte podrobnosti.
V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kdy Vám včas zašlu podrobné informace.
Od 27.5.2020 - 30.11.2020 omezený provoz z důvodu mateřské dovolené a státních omezení. Pro zadávání zakázek volejte pouze v době od 9.00 - 12.00 na tel. 727 810 655, v jinou pracovní dobu prosím využijte e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..Děkuji za pochopení a v této době přeji všem mnoho sil a zdraví.
Doučování žáků, studentů a rodičů v oboru výpočetní techniky.
V této době, kdy jsme všichni odkázáni na počítač se znalost výpočetní techniky stává samozřejmostí. Ale né všichni mají možnost se v tomto oboru vzdělávat.
Doplňte si znalosti v době lockdownu o základy výpočetní techniky (psaní e-mailů, práce s programy MS Word, MS Excel,..).
Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stihněte dárky včas! Objednejte se do 14. 12. 2019 pro výrobu fotoobrazů. Do 20.12.2019 pro tištěné fotografie. Do 22.12.2019 pro fotografie pro elektronické použití.
Nadělte příbuzným a známím osobní dárky s Vaší fotografií třeba na hrníčku, polštářku, magnetce či na fotoplátnu.
Fotografování zahájení školního roku v ZŠ Vamberk. Fotografie umístěny na stránkách školy www.zsvamberk.cz
Probíhá nahrávání nových fotografií z festivalu ve Vamberku. Aktuálně nahráno 100%. Předpokládaný termín nahrání všech fotografií do 22.7.2019, 20. h. Foto ZDE
Plánujete se vdát či oženit? Zarezervujte si včas fotografování. Vypracování cenové nabídky zdarma, vyžádáte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AKTUALITY

Co je nového? Co se připravuje a plánuje? Dozvíte se zde...